Publications Office of the EU
Aseguramiento de las consecuencias económicas derivadas de la responsabilidad Civil/Patrimonial, General, Profesional, Patronal o por accidente de trabajo que pueda corresponder al Excmo. Ayuntamiento de Zamora. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Aseguramiento de las consecuencias económicas derivadas de la responsabilidad Civil/Patrimonial, General, Profesional, Patronal o por accidente de trabajo que pueda corresponder al Excmo. Ayuntamiento de Zamora.

  • Opublikowano
    18/12/2023
  • Termin
    15/01/2024
  • Otwarcie ofert
    18/01/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Zamora
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66516000 Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
440,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
PRIV0123.5459/2023
Opis

Las especificadas en el Pliego de prescripciones Técnicas.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
required
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/01/2024 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: 1. Reducción del Presupuesto Máximo.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 70
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 2.1. Reducción de franquicia.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: 2.2. Aumento de los límites de indemnización..
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Szacunkowa wartość
440,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.