Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Londyn: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Zjednoczone Królestwo-Londyn: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

  • Odaítélve
    30/10/2015
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: UKI London
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85000000 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,040,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Coordinate and oversight of the delivery of primary care diagnostic services, ensuring that all patients have standardised access and are offered a quality service. A contract with WCCG has been awarded for 2 years,with the option to extend for a further year at the Commissioner's discretion.
The provider will actively work with GP practices in Wandsworth to deliver the following diagnostic services:
— 24hr Ambulatory Blood Pressure Monitoring;
— 12-lead Electrocardiogram;
— Phlebotomy;
— Spirometry.
The provider will deliver a service that:
— Supports national and local initiatives;
— Provides 100 % coverage of services across Wandsworth;
— Provides an integrated service;
— Minimises duplication of effort;
— Updates the current service specifications in line with current activity and local/national guidance;
— Ensures the services are offered close to the patients' homes.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,040,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Battersea Healthcare CIC
Adres pocztowy: 88a Thurleigh Road
Miejscowość: London
Kod pocztowy: SW12 8TT
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.