Publications Office of the EU
PL-Bielsko-Biała: Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bielsko-Biała: Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego

  • Opublikowano
    17/05/2011
  • Termin
    06/06/2011
  • Otwarcie ofert
    06/06/2011
  • Odaítélve
    11/07/2011
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: PL225 Bielski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72212000 Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
888,390.24 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,378,830.00 PLN
Numer referencyjny oferty
ON.272.9.2011
Opis

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Informacji o Terenie Powiatu Bielskiego (SIoT) w celu:
— optymalizacji procesów decyzyjnych poprzez sprawną elektroniczną komunikację oraz skrócenie czasu dostępu do dokumentów i niezbędnych informacji podnoszące efektywność i jakość tych procesów,
— wspomagania gospodarki przestrzenią,
— usprawnienia działania służb zarządzania kryzysowego,
— udostępniania informacji przez Internet oraz rozwoju e-usług spełniających potrzeby obywateli, podmiotów gospodarczych oraz instytucji,
— usprawnienia pracy Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej poprzez poprawę obsługi petenta oraz codziennej pracy urzędnika.
W ramach niniejszego zamówienia zrealizowane zostaną usługi:
— budowa oprogramowań aplikacyjnych Systemu Informacji o Terenie Powiatu Bielskiego,
— wdrożenie systemu wraz z jego zasileniem danymi,
— szkolenie użytkowników systemu. oraz dostawy:
— zakup serwerów, zestawów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i oprogramowań,
— zakup klimatyzatora do serwerowni.
Szczegółowy opis wytycznych technicznych i wymagań obligatoryjnych Zamawiającego co do oprogramowań aplikacyjnych, sprzętu komputerowego i wyposażenia zawarty jest w „Warunkach Technicznych będących Załącznikiem nr 1 do Projektu Umowy.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
06/06/2011 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
888,390.24 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,378,830.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.