Publications Office of the EU
Francja-Annecy: Instalowanie urządzeń kontroli ruchu drogowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Annecy: Instalowanie urządzeń kontroli ruchu drogowego

  • Odaítélve
    06/11/2014
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45316210 Instalowanie urządzeń kontroli ruchu drogowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
83,333.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
83,231.70 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Travaux d'amélioration du système de vidéoprojection dans les tunnels de courier.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
83,333.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
83,231.70 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Groupement Serpollet/Serelec
Adres pocztowy: 2 chemin du Génie, BP 83
Miejscowość: Venissieux Cedex
Kod pocztowy: 69633
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.