Publications Office of the EU
Francja-Saint-Paul-lez-Durance: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Saint-Paul-lez-Durance: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

  • Opublikowano
    15/11/2021
  • Termin
    10/12/2021
  • Odaítélve
    16/09/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COMMISSARIAT A L’ENERGIE ATOMIQUE ET AUX ENERGIES ALTERNATIVES
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,511,950.00 EUR
Numer referencyjny oferty
B21-05175-LAM
Opis

Prestation de maintenance corrective et évolutive ainsi que le support à l'exploitation des systèmes de téléalarme et de contrôle-commande du CEA Cadarache.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: COMMISSARIAT A L’ENERGIE ATOMIQUE ET AUX ENERGIES ALTERNATIVES
Krajowy numer ewidencyjny: B21-5175-LAM
Adres pocztowy: CEA CADARACHE - CAD/DSTG/SMA/BELP
Miejscowość: Saint Paul les Durance
Kod NUTS: FRL04
Kod pocztowy: 13108
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Loubna ALUNNI MENICHINI
Główny adres: www.cea.fr
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,511,950.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: EKIUM
Adres pocztowy:
Miejscowość: LYON
Kod pocztowy:
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.