Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy

  • Opublikowano
    29/04/2022
  • Termin
    30/05/2022
  • Otwarcie ofert
    30/05/2022
  • Odaítélve
    19/08/2022
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33141600 Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,600,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,200,640.00 CZK
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
1256/2022-ÚVN
Opis

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro podtlakovou terapii ran a bezplatná výpůjčka podtlakových léčebných jednotek pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha, a to včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i jeho uvedení do provozu.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/05/2022 10:15
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.