Publications Office of the EU
Włochy-La Spezia: Generatory - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Włochy-La Spezia: Generatory

  • Opublikowano
    14/09/2016
  • Termin
    03/10/2016
  • Otwarcie ofert
    04/10/2016
  • Odaítélve
    02/11/2016
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Marinarsen
Miejsce realizacji
NUTS code: IT Italia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
31120000 Generatory
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
425,930.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
366,275.42 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Ammodernamento di gruppi elettrogeneratori in container per la continuità dei servizi da fornire alle UU.NN. ai lavori e ai fabbricati dell'Arsenale M.M. di La Spezia.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/10/2016 10:00
Place of performance
Kod CPV

31120000 - Generatory

45000000 - Roboty budowlane

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
425,930.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
366,275.42 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: O.C.R.E.M. Srl
Adres pocztowy: Piazza delle Industrie 8
Miejscowość: Fossombrone (PU)
Kod pocztowy: 61034
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.