Publications Office of the EU
Niemcy-Lohheide: Usługi sprzątania budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Lohheide: Usługi sprzątania budynków

  • Opublikowano
    23/10/2023
  • Anulowano
    27/10/2023
  • Otwarcie ofert
    06/12/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundeswehr-Dienstleistungszentrum Bergen
Miejsce realizacji
NUTS code: DE931 Celle
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE931 Celle
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
6002541244-BwDLZ Bergen
Opis

Rahmenvertrag über Gebäudereinigung Fliegerhorst Faßberg
Annullierung der Bekanntmachung. Das Verfahren muss aufgrund der Umstellung auf eForms erneut angelegt werden, da die Bereitstellung der Vergabeunterlagen auf der eVergabe-Plattform ab dem 16.10. systembedingt unterbunden wurde. Eine erneute Bekanntmachung mit Bereitstellung der Vergabeunterlagen ist erst nach erfolgter Softwareaktualisierung voraussichtlich ab dem 26.10.23 wieder möglich.
Die Fristen im neu angelegten Verfahren werden entsprechend aktualisiert.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Bundeswehr-Dienstleistungszentrum Bergen
Adres pocztowy: Bergen - Hohne MB 28
Miejscowość: Lohheide
Kod NUTS: DE931
Kod pocztowy: 29303
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Herrn Schrödter
Główny adres: http://evergabe-online.de/
Drogą elektroniczną:
http://evergabe-online.de/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
06/12/2023 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.