Publications Office of the EU
DK-Kopenhaga: Usługi transportu odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DK-Kopenhaga: Usługi transportu odpadów

  • Opublikowano
    16/09/2011
  • Termin
    21/10/2011
  • Otwarcie ofert
    27/10/2011
  • Odaítélve
    21/11/2011
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: DK012 Københavns omegn
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90512000 Usługi transportu odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
28,400,050.00 DKK
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
11-358
Opis

Opgaven omfatter afhentning, transport til modtageranlæg, tømning og returtransport af containere fra henholdsvis Dragør og Hvidovre Genbrugspladser.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
27/10/2011 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.