Publications Office of the EU
SL 77-25O Umstellung d.velop-Wartungsvertrag auf d.velop-Subscription - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SL 77-25O Umstellung d.velop-Wartungsvertrag auf d.velop-Subscription

  • Odaítélve
    29/06/2026
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Landkreis Vorpommern-Rügen
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE80L Vorpommern-Rügen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
480,562.20 EUR
Numer referencyjny oferty
2025/150
Opis

* Abschluss eines EBV-IT Überlassungsvertrag TYP B für das d.velop documents * Nutzung von Wartung, Support & Updates für das d.velop documents innerhalb der Software-Subscription * Nutzung von Module und Lizenzen als Lizenzmietmodel (Subscription) für das DMS d.velop documents * Nutzung des Leistungsumfanges im Subscription-Paket "ultimate" für 1.000 Anwender für das DMS d.velop documents

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
480,562.20 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: d.velop AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Gescher
Kod pocztowy: 48712
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.