Publications Office of the EU
Abfuhr und Entsorgung von Konzentrat aus der Sickerwasserbehandlung - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Abfuhr und Entsorgung von Konzentrat aus der Sickerwasserbehandlung

  • Opublikowano
    25/06/2025
  • Termin
    11/08/2025
  • Odaítélve
    17/09/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landkreis Rotenburg (Wümme)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE937 Rotenburg (Wümme)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90000000 Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
820,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
574,650.00 EUR
Numer referencyjny oferty
143/25/70
Opis

Der Landkreis Rotenburg (Wümme) betreibt unter anderem die Deponie Helvesiek. Das im Deponiekörper anfallende Sickerwasser wird gefasst und zur Reinigung einer Umkehrosmoseanlage zugeführt. Das dabei entstehende Konzentrat wird durch beauftragte Dritte abgefahren und entsorgt. Sollte die Umkehrosmoseanlage auf Grund eines technischen Defekts oder aus anderen Gründen nicht zur Verfügung stehen muss der AN das anfallende Rohsickerwasser direkt abfahren. Gleiches gilt bei Starkregenereignissen, wenn die Kapazität der Umkehrosmoseanlage nicht ausreicht.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/2256386b-d5f0-4dac-bba5-11502b48061e
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/2256386b-d5f0-4dac-bba5-11502b48061e
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
820,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
574,650.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: [k]nord GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ganderkesee
Kod pocztowy: 27777
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.