Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Komputery wysokowydajne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Komputery wysokowydajne

  • Opublikowano
    31/08/2021
  • Termin
    30/09/2021
  • Otwarcie ofert
    30/09/2021
  • Odaítélve
    11/11/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Česká republika - Ministerstvo vnitra
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ Česko
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ01 Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30211000 Komputery wysokowydajne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
58,628,682.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
54,688,041.00 CZK
Numer referencyjny oferty
MV-131090/VZ-2021
Opis

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka patnácti kusů SPARC serverů pro systémy Základních registrů (ROB, RPP a ISZR) s pětiletou podporou výrobce v úrovni Oracle Premier support for Systems. Technické požadavky předmětu plnění jsou specifikovány v příloze č.1 Smlouvy. Předmětem veřejné zakázky není implementace. Více viz ZD.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/profil/MVCR
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/09/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
58,628,682.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
54,688,041.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TECHNISERV IT, spol. s r.o.
Adres pocztowy: Traťová 574/1
Miejscowość: Brno
Kod pocztowy: 61900
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.