Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Zapewnianie talonów żywnościowych i bonów na usługi pielęgnacyjno-zdrowotne (obejmujące wiele usług) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Zapewnianie talonów żywnościowych i bonów na usługi pielęgnacyjno-zdrowotne (obejmujące wiele usług)

  • Zapowiedziano
    12/09/2019
  • Przybliżona data publikacji
    29/11/2019
  • Opublikowano
    27/12/2019
  • Termin
    17/02/2020
  • Odaítélve
    29/06/2020
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Agencja Europejskiego GNSS (GSA)
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ01 Praha
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ Česko
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98000000 Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
43,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
43,000,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
GSA/OP/17/19
Opis

Celem niniejszego zamówienia jest okresowe zapewnianie talonów (żywnościowych) i bonów na usługi pielęgnacyjno-zdrowotne (obejmujące wiele usług) przeznaczonych dla pracowników Agencji Europejskiego GNSS.
Umowa ramowa będzie trwać 1 rok i podlega automatycznemu wznowieniu maksymalnie trzy razy, każdorazowo na okres 1 roku, o maksymalnym czasie trwania wynoszącym 4 lata.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Det Europæiske GNSS-Agentur (GSA)
Adres pocztowy: Janovského 438/2
Miejscowość: Prague
Kod NUTS: CZ
Kod pocztowy: 17000
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Legal and Procurement Department
Główny adres: https://www.gsa.europa.eu/about/how-we-work/procurement
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
43,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
43,000,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Edenred CZ s.r.o.
Adres pocztowy: Pernerova 691/42
Miejscowość: Prague 8
Kod pocztowy: 18600
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.