Publications Office of the EU
Polska-Grudziądz: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Grudziądz: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    25/07/2018
  • Termin
    20/09/2018
  • Odaítélve
    26/10/2018
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
Miejsce realizacji
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
89,060.24 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,998,002.52 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
66
Numer referencyjny oferty
A/9/PN/18
Opis

Przedmiotem zamówienia są dostawy sukcesywne leków w asortymentach i ilościach podanych w formularzach cenowych stanowiących Załącznik nr 2 do SIWZ, w którym Zamawiający określił standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia.
Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 29 ust. 3a oraz art. 29 ust. 4 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
Zamawiający nie przewiduje rozliczenia w walutach obcych.
Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej.
Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
Adres pocztowy: ul. L. Rydygiera 15/17
Miejscowość: Grudziądz
Kod NUTS: PL616
Kod pocztowy: 86-300
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Maria Kurowska, Monika Kubicka
Główny adres: www.przetargi.bieganski.org
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.