Publications Office of the EU
Francja-Castelsarrasin: Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Castelsarrasin: Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

  • Opublikowano
    27/05/2022
  • Termin
    27/06/2022
  • Otwarcie ofert
    27/06/2022
  • Odaítélve
    25/07/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
commune de Castelsarrasin
Miejsce realizacji
NUTS code: FRJ28 Tarn-et-Garonne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRJ28 Tarn-et-Garonne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
195,980.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

service en commun de transport de personnes

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: commune de Castelsarrasin
Adres pocztowy: place de la Liberté
Miejscowość: Castelsarrasin
Kod NUTS: FRJ28
Kod pocztowy: 82100
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.ville-castelsarrasin.fr/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
27/06/2022 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
195,980.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: sarl Navettes et Voyages
Adres pocztowy: 6, Capelanios
Miejscowość: Pommevic
Kod pocztowy: 82400
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.