Publications Office of the EU
Szwecja-Sollentuna: Usługi pracy społecznej i podobnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Sollentuna: Usługi pracy społecznej i podobnej

  • Opublikowano
    05/09/2019
  • Termin
    07/10/2019
  • Odaítélve
    13/01/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Sollentuna kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE110 Stockholms län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85300000 Usługi pracy społecznej i podobnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
60,000,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
SK2019-0108
Opis

Sollentuna kommun upphandlar driften av Vipan, ett nybyggt boende (SoL 5 kap 7 §) för personer med psykisk funktionsnedsättning, vilket består av 10 lägenheter samt gemensamma utrymmer för social samvaro. Upphandlingen omfattar även en option på avrop av boendestöd till fyra stycken satellit- /träningslägenheter i Sollentuna.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Sollentuna kommun
Miejscowość: Sollentuna
Kod NUTS: SE110
Kraj: SWE
Główny adres: http://www.sollentuna.se/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
60,000,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: NYTIDA AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Solna
Kod pocztowy:
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.