Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Bristol: Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Bristol: Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

  • Zapowiedziano
    10/04/2014
  • Opublikowano
    03/05/2014
  • Termin
    06/06/2014
  • Odaítélve
    03/06/2016
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bristol City Council
Miejsce realizacji
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKK11 Bristol, City of
Gazdasági ágazat (fő CPV)
92000000 Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
38,000,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
38,000,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
Proactis Reqd 1001017 & 1001139
Opis

Bristol City Council has awarded a service concession contract for an operator for Bristol's new indoor entertainment arena. This is a service concession contract and accordingly is not subject to the tendering requirements set out in the 2006 Public Procurement Regulations.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
38,000,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
38,000,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SMG Europe Holding Limited
Adres pocztowy: Metro Radio Arena, Arena Way
Miejscowość: Newcastle
Kod pocztowy: NE4 7NA
Kraj: GBR

Oficjalna nazwa: Live Nation Entertainment Inc.
Adres pocztowy: 2nd Floor, Regent Arcade House, 19-25 Argyll Street
Miejscowość: London
Kod pocztowy: W1F 7TS
Kraj: GBR

Oficjalna nazwa: Arena Island Limited
Adres pocztowy: 2nd Floor, Regent Arcade House, 19-25 Argyll Street
Miejscowość: London
Kod pocztowy: W1F 7TS
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.