Publications Office of the EU
Węgry-Debrecen: Liczniki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Węgry-Debrecen: Liczniki

  • Opublikowano
    20/09/2017
  • Termin
    24/10/2017
  • Otwarcie ofert
    24/10/2017
  • Odaítélve
    10/04/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Debreceni Egyetem
Miejsce realizacji
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38550000 Liczniki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
670,855,709.67 HUF
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
DEK-464/2017.
Opis

DEK-464_Adásvételi szerződés tárgyi eszközök beszerzésére a GINOP-2.3.3-15-2016-00020 azonosító számú projekt keretében.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Debreceni Egyetem
Krajowy numer ewidencyjny: AK01719
Adres pocztowy: Kassai út 26. (Kancellária I. épület I. emelet 13. iroda)
Miejscowość: Debrecen
Kod NUTS: HU321
Kod pocztowy: 4028
Kraj: HUN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Debreceni Egyetem Kancellária Jogi Igazgatóság Közbeszerzési Osztály (4028 Debrecen, Kassai út 26., Kancellária I. épület, I. emelet 13. iroda), Dóka Edit
Główny adres: http://www.unideb.hu
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/10/2017 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.