Publications Office of the EU
Dania-Kopenhaga: Usługi administracji publicznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dania-Kopenhaga: Usługi administracji publicznej

  • Opublikowano
    30/11/2018
  • Termin
    28/12/2018
  • Otwarcie ofert
    28/12/2018
  • Odaítélve
    11/03/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Miejsce realizacji
NUTS code: DK011 Byen København
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DK Danmark
Gazdasági ágazat (fő CPV)
75100000 Usługi administracji publicznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,500,000.00 DKK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,500,000.00 DKK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
28/12/2018 23:59
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,500,000.00 DKK
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,500,000.00 DKK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Nextstep by Bindslev A/S
Adres pocztowy: Bygmestervej 57
Miejscowość: København NV
Kod pocztowy: 2400
Kraj: DNK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.