Publications Office of the EU
Polska-Siedlce: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Siedlce: Urządzenia medyczne

  • Opublikowano
    30/06/2018
  • Termin
    07/08/2018
  • Otwarcie ofert
    07/08/2018
  • Odaítélve
    24/09/2018
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Miejsce realizacji
NUTS code: PL925 Siedlecki
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33100000 Urządzenia medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,936,980.58 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,976,255.92 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
11
Numer referencyjny oferty
FZP.2810.30.2018
Opis

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej w ramach zadania „Koordynowana kompleksowa opieka kardiologiczna w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części.
Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Oferta techniczna, stanowiąca Załącznik Nr 2 do SIWZ.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Miejscowość: Siedlce
Kod NUTS: PL925
Kod pocztowy: 08-110
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ilona Szarek
Główny adres: http://szpital.siedlce.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/08/2018 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.