Publications Office of the EU
Dania-Kopenhaga: Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Dania-Kopenhaga: Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów

  • Odaítélve
    24/11/2016
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Miejsce realizacji
NUTS code: DK011 Byen København
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DK011 Byen København
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55511000 Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
53,488,236.00 EUR
Numer referencyjny oferty
220470-2016
Opis

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
53,488,236.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Compass Group A/S (Chartwells)
Adres pocztowy:
Miejscowość: Albertslund
Kod pocztowy:
Kraj: DNK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.