Publications Office of the EU
Polska-Łańcut: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Łańcut: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    04/09/2023
  • Termin
    05/10/2023
  • Anulowano
    08/12/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
"Centrum Medyczne w Łańcucie" Sp. z o. o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL82 Podkarpackie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL82 Podkarpackie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,008,384.47 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,678,393.45 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
28
Numer referencyjny oferty
SZP/380/29/2023
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest ZAKUP I DOSTAWA LEKÓW zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w Załącznikach Nr 2÷2.27 (arkusz excel) do Specyfikacji (w formularzach asortymentowo – cenowych).
2. Dostawa leków odbywać przez okres 12 miesięcy do apteki szpitalnej Zamawiającego.
3. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę preparatów zamienne tj. drażetek zamiast tabletek powlekanych i odwrotnie, tabletek i tabletek powlekanych zamiast kapsułek i odwrotnie, tabletek i tabletek powlekanych zamiast drażetek i odwrotnie, kapsułek zamiast drażetek i odwrotnie, tabletek zamiast tabletek powlekanych i odwrotnie, ampułek zamiast fiolek i odwrotnie.
4. . Termin ważności dostarczonego towaru ma wynosić minimum 9 miesięcy od daty każdorazowej, częściowej dostawy. Ewentualne krótsze terminy ważności będą każdorazowo uzgadniane z Zamawiającym.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: "Centrum Medyczne w Łańcucie" Sp. z o. o.
Krajowy numer ewidencyjny: 8151763728
Adres pocztowy: ul. Paderewskiego 5
Miejscowość: Łańcut
Kod NUTS: PL82
Kod pocztowy: 37-100
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Sławomir Danak
Główny adres: http://www.cm-lancut.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/10/2023 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.