Publications Office of the EU
Czechy-Praga: Samochody osobowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Praga: Samochody osobowe

  • Opublikowano
    05/07/2021
  • Termin
    18/08/2021
  • Odaítélve
    29/09/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Česká republika - Ministerstvo financí
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ01 Praha
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34110000 Samochody osobowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
180,576,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
164,200,281.38 CZK
Numer referencyjny oferty
MF-20110/2021/6601
Opis

Dodávky osobních silničních automobilů kategorie 4B nafta a to vždy včetně:
- manuálu, tj. návodu k obsluze a údržbě daného Osobního automobilu v českém jazyce;
- listinné a/nebo elektronické podoby servisní knížky k danému Osobnímu automobilu;
- originálu velkého technického průkazu daného Osobního automobilu s řádným vypsáním a potvrzením nezbytných údajů;
- originálu osvědčení o registraci Osobního automobilu;
- originálu osvědčení o technické způsobilosti Osobního automobilu;
- podrobného rozpisu nároků na provoz a údržbu Osobního automobilu (není-li uvedeno v Servisní knížce);
- dalších případných průvodních dokladů k Osobnímu automobilu v českém jazyce;
- 2 klíčů od daného Osobního automobilu;
- druhé sady pneumatik včetně disků (letních či zimních podle termínu dodání Osobního automobilu).
Poskytování servisních služeb pro dodané Osobní automobily, pokud bude Odběratelem požadováno v rámci příslušné dílčí kupní smlouvy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/Zadavaci_postup/N006-21-V00016636
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
180,576,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
164,200,281.38 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ŠKODA AUTO a.s.
Adres pocztowy: tř. Václava Klementa 869, doručovací číslo 29360
Miejscowość: Mladá Boleslav II.
Kod pocztowy:
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.