Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Belfast: Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Belfast: Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

  • Odaítélve
    22/11/2016
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Belfast Health and Social Care Trust c/o CPD — Construction Division Health Projects
Miejsce realizacji
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: United Kingdom
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215100 Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,283,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

The Project is for the provision of a new Non-Clinical Support Building on the Royal Hospitals Site, Belfast. The new building will be 4 storeys in height and will provide office accommodation, workshops, stores, staff facilities, and associated plant. A new service yard will also be provided to serve the building. Owing to the topography of the site, a portion of the lower ground floor will be a basement construction. This floor will also connect into existing below ground services ducts which serve the wider hospital site. The new building is to be constructed in the centre of an Acute Hospital site. Site clearance works will be required as a part of the project, along with the alteration/ diversion of critical hospital services including steam, power, data and medical gases. Site works will also include the construction of a new entrance plaza, retaining walls, fencing, gates and general soft landscaping.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
10,000,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,283,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Felix O'Hare Co. Ltd
Adres pocztowy: 88 Chancellors Road
Miejscowość: Newry
Kod pocztowy: BT35 8NG
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.