Publications Office of the EU
Niemcy-Stuttgart: Uszczelnianie dachu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Stuttgart: Uszczelnianie dachu

  • Opublikowano
    17/11/2017
  • Termin
    19/12/2017
  • Otwarcie ofert
    19/12/2017
  • Odaítélve
    05/02/2018
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landeshauptstadt Stuttgart - DLZ
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45261420 Uszczelnianie dachu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,535,828.20 EUR
Numer referencyjny oferty
3581_EU_191217 / 80000006
Opis

— ca. 1 070 m2 Schnellzementestriche auf Trennlage o. im Verbund,
— ca. 1 650 m2 Beschleunigter Zementestrich auf Trennlage o. im Verbund,
— ca. 1 150 m2 gebundene Ausgleichsschüttung,
— ca. 2 500 m2 Zementputz,
— ca. 150 m2 Putz in Becken,
— ca. 1 550 m2 Zementäre Verbundabdichtung,
— ca. 2 150 m2 Reaktionsharz-Verbundabdichtung,
— ca. 580 m2 Reaktionsharz-Verbundabdichtung in Becken,
— ca. 770 m2 Feinsteinzeugmosaik (Boden, Wand),
— ca. 1 700 m2 Feinsteinzeugfliesen im Wilden Verband (Boden, Wand),
— ca. 1 500 m2 Steinzeugfliesen (Wand),
— ca. 70 m2 Glasmosaik (Wand, Sonderbauteile),
— ca. 390 m2 Steinzeug-Beckenfliesen 12,5x25 cm (Boden, Wand, Treppen),
— ca. 30 m2 Steinzeugmosaik-Beckenfliesen 2,5x2,5 cm (Boden, Wand, Treppen),
— 44 m Finnische Rinne,
— 44 m Bamberger Rinne,
— 15 m Wiesbadener Rinne.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Landeshauptstadt Stuttgart – Dienstleistungszentrum Bauvertragswesen im Hochbauamt
Adres pocztowy: Hauptstätter Str. 66
Miejscowość: Stuttgart
Kod NUTS: DE111
Kod pocztowy: 70178
Kraj: DEU
Główny adres: https://www.vergabe.stuttgart.de
Drogą elektroniczną:
https://meinauftrag.rib.de/public/informations
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/12/2017 09:45
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,535,828.20 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fliesen Röhlich GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Wendelstein
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.