Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych

  • Opublikowano
    24/09/2019
  • Termin
    28/10/2019
  • Otwarcie ofert
    06/11/2019
  • Odaítélve
    16/03/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Miejsce realizacji
NUTS code: ES España
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES3 Comunidad de Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85312000 Usługi opieki społecznej nieobejmujące miejsc noclegowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,187,500.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,442.70 EUR
Numer referencyjny oferty
AM 004-2019
Opis

El Acuerdo Marco tiene por objeto determinar las condiciones de la gestión del servicio público del Programa I+I, atención integral de niños, niñas y adolescentes en situación de riesgo social.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Consejería de Políticas Sociales, Familias, Igualdad y Natalidad
Adres pocztowy: C/ O'Donnell, 50
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES3
Kod pocztowy: 28009
Kraj: ESP
Główny adres: www.madrid.org/contratospublicos
Drogą elektroniczną:
https://gestiona6.madrid.org/nx02_licita
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
06/11/2019 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
6,187,500.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,442.70 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Asociación para la Integración del Menor Paideia
Adres pocztowy: C/ Tirso de Molina, 13
Miejscowość: Madrdid
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.