Publications Office of the EU
Niemcy-Villingen-Schwenningen: Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Villingen-Schwenningen: Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

  • Opublikowano
    27/05/2017
  • Termin
    22/06/2017
  • Otwarcie ofert
    22/06/2017
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Villingen-Schwenningen
Miejsce realizacji
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE136 Schwarzwald-Baar-Kreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
31500000 Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
35/2017
Opis

Lieferung von LED-Straßenleuchten.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Villingen-Schwenningen
Adres pocztowy: Marktplatz 1
Miejscowość: Villingen-Schwenningen
Kod NUTS: DE136
Kod pocztowy: 78054
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: RefEBM – Vergabestelle
Główny adres: www.villingen-schwenningen.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/06/2017 10:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.