Publications Office of the EU
Belgia-Bruksela: Obuwie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Bruksela: Obuwie

  • Odaítélve
    16/08/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Police fédérale service procurement
Miejsce realizacji
NUTS code: BE Belgique/België
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18800000 Obuwie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
133,584.00 EUR
Numer referencyjny oferty
POL-Procurement 2017 R3 029-F03_0
Opis

Accord-cadre pluriannuel de fournitures en vue de l’acquisition de chaussures dame à talon au profit du personnel de la police intégrée, structurée à 2 niveaux.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
133,584.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DB Protec
Adres pocztowy:
Miejscowość: Grand Leez
Kod pocztowy: 5031
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.