Publications Office of the EU
CERM - Centre d'entretien routier des montagnes - La Chaux-de-Fonds - LOT W01_Installations hydrauliques - CFC 242, 243, 245 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CERM - Centre d'entretien routier des montagnes - La Chaux-de-Fonds - LOT W01_Installations hydrauliques - CFC 242, 243, 245

  • Opublikowano
    22/07/2026
  • Termin
    04/09/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Service des bâtiments de l'Etat de Neuchâtel - DOSP
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CH024 Neuchâtel
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45232141 Roboty grzewcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

voir P3_Dispositions de la procédure_art.131.100

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Critères d’adjudication
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.