Publications Office of the EU
Polska-Puchaczów: Mocowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Puchaczów: Mocowania

  • Opublikowano
    30/06/2018
  • Termin
    07/08/2018
  • Otwarcie ofert
    07/08/2018
  • Odaítélve
    23/10/2018
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Miejsce realizacji
NUTS code: PL814 Lubelski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL814 Lubelski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44523200 Mocowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,078,846.57 PLN
Numer referencyjny oferty
441/IZP/PFR/2018
Opis

Dostawę loco magazyny Zamawiającego fabrycznie nowego łańcucha 18x90 ze stali okrągłej do zawieszeń i łańcucha ogniwowego górniczego wielkości nominalnej 14x50 do stosowania w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Krajowy numer ewidencyjny: PL 7130005784
Adres pocztowy: Bogdanka
Miejscowość: Puchaczów
Kod NUTS: PL814
Kod pocztowy: 21-013
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Paweł Fryt
Główny adres: www.lw.com.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/08/2018 08:30
Place of performance
Kod CPV

44523200 - Mocowania

44540000 - Łańcuch

Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,078,846.57 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A.
Adres pocztowy: ul. Modelarska 11
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-142
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.