Publications Office of the EU
Dostawa jaj świeżych kurzych dla 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Dostawa jaj świeżych kurzych dla 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku

  • Opublikowano
    25/09/2025
  • Termin
    28/10/2025
  • Otwarcie ofert
    28/10/2025
  • Odaítélve
    27/11/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL841 Białostocki
Gazdasági ágazat (fő CPV)
03142500 Jaja
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,520,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
72/PN/2025
Opis

Przedmiotem postępowania jest dostawa jaj świeżych kurzych dla 25. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Białymstoku do punktów odbioru mieszczących się w: a) 15-325 Białystok, ul. Kawaleryjskiej 70 b) 18-400 Łomża, ul. Aleja Legionów 133 c) 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór 4 – obiekt Składu Materiałowego w Hajnówce

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp/proceedings
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp/proceedings
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/10/2025 10:05
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,520,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Firma Handlowo – Usługowa „CYTRUS 2”
Adres pocztowy:
Miejscowość: Pisz
Kod pocztowy: 12-200
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.