Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Reading: Usługi dostarczania posiłków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Reading: Usługi dostarczania posiłków

  • Opublikowano
    01/09/2020
  • Termin
    08/10/2020
  • Otwarcie ofert
    03/11/2020
  • Odaítélve
    30/11/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Royal Berkshire Fire Authority
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKJ11 Berkshire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55520000 Usługi dostarczania posiłków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
240,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
220,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
1016
Opis

Provision of hot and cold packed lunches at Royal Berkshire Fire and Rescue Services.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Royal Berkshire Fire Authority
Krajowy numer ewidencyjny: VAT gb 642 4620 56
Adres pocztowy: Newsham Court
Miejscowość: Reading
Kod NUTS: UKJ11
Kod pocztowy: RG31 7SD
Kraj: GBR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Chris Dobson
Główny adres: http://www.rbfrs.co.uk
Drogą elektroniczną:
https://uk.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=34331&B=BLUELIGHT
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/11/2020 00:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Award will be based on the details provided in the ITT document.
Szacunkowa wartość
240,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
220,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Corporate Catering
Adres pocztowy: Linton House, St Leonards Walk, Iver Bucks
Miejscowość: Iver
Kod pocztowy: SL0 9DD
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.