Publications Office of the EU
Niemcy-Viechtach: Roboty budowlane w zakresie klinik - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Viechtach: Roboty budowlane w zakresie klinik

  • Opublikowano
    23/05/2014
  • Termin
    17/07/2014
  • Otwarcie ofert
    17/07/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kreiskrankenhäuser Zwiesel-Viechtach, Anstalt des öffentlichen Rechts
Miejsce realizacji
NUTS code: DE229 Regen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45215130 Roboty budowlane w zakresie klinik
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
LV 1.410 - Telekommunikationsanlage
Opis

Ca. 1 St. Telekommunikationszentrale
ca. 158 St. WLAN-Access Points
ca. 100 St. Systemtelefone
ca. 100 St. bestehende analoge Telefone einbinden
ca. 4 St. Aufschaltmodule Türsprechanlagen
ca. 1 St. zentraler Alarmierungsserver
ca. 1 St. zentraler Internet-Zugang.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
17/07/2014 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.