Publications Office of the EU
Portugalia-Lizbona: Statki i łodzie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Lizbona: Statki i łodzie

  • Opublikowano
    05/02/2020
  • Termin
    27/07/2020
  • Odaítélve
    28/01/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Miejsce realizacji
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34512000 Statki i podobne jednostki pływające, do transportu osób lub towarów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
57,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
52,440,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
006/2020 - DJC/TT
Opis

Concurso Público Internacional para aquisição de dez navios elétricos para a Transtejo, S. A.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Transtejo - Transportes Tejo, S. A.
Krajowy numer ewidencyjny: 500723770
Adres pocztowy: Terminal Fluvial do Cais do Sodré, rua da Cintura do Porto de Lisboa
Miejscowość: Lisboa
Kod NUTS: PT170
Kod pocztowy: 1249-249
Kraj: PRT
Główny adres: www.ttsl.pt
Drogą elektroniczną:
http://pt.vortal.biz
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
57,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
52,440,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Astilleros Gondan, S. A.
Adres pocztowy: Puerto de Figueras, s/n
Miejscowość: Castropol
Kod pocztowy: 33794
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.