Publications Office of the EU
Portugalia-Idanha-a-Nova: Usługi ochrony przeciwpożarowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Portugalia-Idanha-a-Nova: Usługi ochrony przeciwpożarowej

  • Opublikowano
    02/02/2016
  • Termin
    11/03/2016
  • Otwarcie ofert
    11/03/2016
  • Odaítélve
    22/07/2016
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Município de Idanha-a-Nova — Câmara Municipal
Miejsce realizacji
NUTS code: PT16H Beira Baixa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT16H Beira Baixa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
75251110 Usługi ochrony przeciwpożarowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
234,287.57 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
117,143.80 EUR
Numer referencyjny oferty
CPS006-2016
Opis

Pretende-se a implementação de rede primária de faixas de gestão de combustível, no concelho de Idanha-a-Nova.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Município de Idanha-a-Nova
Adres pocztowy: Largo do Município
Miejscowość: Idanha-a-Nova
Kod pocztowy: 6060-163
Kraj: PRT
Osoba wyznaczona do kontaktów: www.compraspublicas.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
11/03/2016 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
234,287.57 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
117,143.80 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Município de Idanha-a-Nova — Câmara Municipal
Adres pocztowy: Largo do Município
Miejscowość: Idanha-a-Nova
Kod pocztowy: 6060-163
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.