Publications Office of the EU
Niemcy-Jena: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Jena: Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

  • Opublikowano
    23/05/2017
  • Termin
    20/06/2017
  • Odaítélve
    27/08/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Friedrich-Schiller-Universität Jena
Miejsce realizacji
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
399,998.27 EUR
Numer referencyjny oferty
EU-VV/2017-32
Opis

Für Forschungstätigkeiten in den Bereichen Elektrochemie/Batterien/Elektrokatalyse wird eine Anlage benötigt, die die Präparation dünner (Multi-)Schichten aus zum Teil luftempfindlichen Materialien zulässt. Die Anlage soll dabei primär u. a. folgende Eigenschaften aufweisen: Sputtern mit mehreren Targets; Thermisches Verdampfen von Leichtmetallen und Edelmetallen; Sputtern und thermisches Verdampfen können in getrennten Kammern erfolgen.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Friedrich-Schiller-Universität Jena
Adres pocztowy: Fürstengraben 1
Miejscowość: Jena
Kod NUTS: DEG03
Kod pocztowy: 07743
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Herr Andreas Kramer
Główny adres: https://www.uni-jena.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
399,998.27 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: CreaPhys GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Dresden
Kod pocztowy: 01257
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.