Publications Office of the EU
Niemcy-Elmshorn: Usługi sprzątania budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Elmshorn: Usługi sprzątania budynków

  • Opublikowano
    29/01/2021
  • Termin
    03/03/2021
  • Odaítélve
    30/04/2021
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Kreis Pinneberg, Zentrale Vergabestelle
Miejsce realizacji
NUTS code: DEF09 Pinneberg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEF09 Pinneberg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
337,336.84 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
11-300-20-278
Opis

— Unterhalts- und Grundreinigung ca. 23 000 m2,
— Glasreinigung ca. 10 000 m2.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/48C38C13-4C99-43A2-A392-F68C52790C9D
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.