Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Usługi czyszczenia rezerwuarów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Usługi czyszczenia rezerwuarów

  • Opublikowano
    06/02/2014
  • Termin
    24/02/2014
  • Odaítélve
    29/05/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90913200 Usługi czyszczenia rezerwuarów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,950,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,720,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Licitación 6011400016
Opis

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
6,950,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,720,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Adres pocztowy: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy: 28016
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.