Publications Office of the EU
Węgry-Debrecen: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Węgry-Debrecen: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

  • Zapowiedziano
    09/03/2013
  • Opublikowano
    13/11/2013
  • Termin
    09/12/2013
  • Otwarcie ofert
    09/12/2013
  • Odaítélve
    03/04/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Miejsce realizacji
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39000000 Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
12,386,600.00 HUF
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Szállítási szerződés keretében különböző mobíliák beszerzése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú – Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban – tárgyú projekt keretében.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Juratio Zrt.
Adres pocztowy: Városligeti fasor 23. II/6.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1071
Kraj: HUN
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/12/2013 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
12,386,600.00 HUF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Iroda 2000 Kft.
Adres pocztowy: Corvin út 1–3.
Miejscowość: Miskolc
Kod pocztowy: 3530
Kraj: HUN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.