Publications Office of the EU
Norwegia-Varhaug: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Norwegia-Varhaug: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

  • Opublikowano
    13/12/2016
  • Termin
    27/01/2017
  • Odaítélve
    21/06/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Hå kommune [Hå municipality]
Miejsce realizacji
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 NOK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
19,500,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
16/2193
Opis

Consultancy services/engineering design services for municipal installations etc.
The basis for the work will be the municipality's norms, Norwegian Standard and the the Norwegian Public Roads Administration's hand books and process codes.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
10,000,000.00 NOK
Ostateczna wartość zakontraktowana
19,500,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Cowi AS
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stavanger
Kod pocztowy: 4016
Kraj: NOR

Oficjalna nazwa: Sweco Norge AS
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stavanger
Kod pocztowy: 4064
Kraj: NOR

Oficjalna nazwa: Multiconsult ASA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Sandnes
Kod pocztowy: 4313
Kraj: NOR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.