Publications Office of the EU
(2026-VKJ-88) Dostawa armatury zamykającej i jej elementów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

(2026-VKJ-88) Dostawa armatury zamykającej i jej elementów

  • Opublikowano
    22/04/2026
  • Termin
    07/05/2026
  • Odaítélve
    05/08/2026
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42131148 Zawory odcinające
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

VKJ;

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7486791
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7486791
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
3,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UAB Baltic valves technologies
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kaunas
Kod pocztowy: 45251
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.