Publications Office of the EU
Republika Czeska-Praga: Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Praga: Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne

  • Zapowiedziano
    26/02/2015
  • Opublikowano
    23/05/2015
  • Termin
    15/07/2015
  • Otwarcie ofert
    15/07/2015
  • Odaítélve
    27/03/2018
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Český rozhlas
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ0 Česko
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ0 Česko
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79400000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,240,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
25,208,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
VZ013/2015
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové smlouvy podle § 11 a § 89 ZVZ s poskytovatelem analýz toho, nakolik ČRo plní požadavky zákona o Českém rozhlasu uvedené v § 2 zákona 484/1991 Sb. a naplňuje zásady vyplývající z Kodexu Českého rozhlasu (dále též jen analýz).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
15/07/2015 10:10
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
6,240,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
25,208,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Media Tenor, spol. s r.o.
Adres pocztowy: Nádražní 923/118
Miejscowość: Ostrava
Kod pocztowy: 702 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.