Publications Office of the EU
Polska-Gdańsk: Materiały medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Gdańsk: Materiały medyczne

  • Opublikowano
    19/12/2022
  • Termin
    16/01/2023
  • Otwarcie ofert
    16/01/2023
  • Odaítélve
    27/02/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33140000 Materiały medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
8,511.71 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
848,862.27 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
42
Numer referencyjny oferty
40/2022/ZP
Opis

Dostawa drobnego sprzętu medycznego jedn. uż.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
Krajowy numer ewidencyjny: 5832580921
Adres pocztowy: Kartuska 4/6
Miejscowość: Gdańsk
Kod NUTS: PL
Kod pocztowy: 80-104
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: St. specjalista ds. zamówień publicznych Maciej Jura
Główny adres: https://zozmswiagda.ezamawiajacy.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/01/2023 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.