Publications Office of the EU
Francja-Vincennes: Buty do kolan - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Vincennes: Buty do kolan

  • Opublikowano
    21/01/2022
  • Termin
    18/03/2022
  • Anulowano
    05/08/2022
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
office francais de la biodiversite
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18815300 Buty do kolan
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
415,500.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
8
Numer referencyjny oferty
2021-12
Opis

le présent accord-cadre porte sur la fourniture et la livraison de waders et de cuissardes. Ces équipements seront livrés en France métropolitaine (continentale et Corse) auprès des Directions régionales de l'ofb (Cf. Liste en annexe 1 du Cctp). L'Accord-Cadre est alloti en 8 (huit) lots distincts. Montant global maximum de l'accord cadre : 653 000 euro(s) HT, reconductions éventuelles incluses

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=1967197&orgAcronyme=d4t
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
18/03/2022 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.