-
Opublikowano15/02/2019
-
Termin15/03/2019
-
Otwarcie ofert15/03/2019
-
Odaítélve21/03/2019
-
Mai nap06/09/2026
Narzędzia
- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury
Francja-Paryż: Wyroby elektryczne
Le présent appel d’offres a pour objet la fourniture d’électricité pour les 2 bâtiments occupés par Business France, avec une puissance supérieure à 36 kVA.
Le prestataire retenu dans le cadre de ce marché devra fournir l’énergie électrique active garantie nécessaire à l’alimentation en continu et sans aucune altération des besoins des sites de Business France. Le marché comprend la fourniture de l’énergie et l’acheminement; il inclut la gestion du contrat d’accès au réseau distribution.
Il est demandé un contrat unique présentant le prix de la fourniture d’une part et l’acheminement d’autre part.
Oficjalna nazwa: Business France
Krajowy numer ewidencyjny: 451 930 051 000 52
Adres pocztowy: 77 boulevard Saint-Jacques
Miejscowość: Paris Cedex 14
Kod NUTS: FR101
Kod pocztowy: 75998
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: A. Dronne
Główny adres: http://www.businessfrance.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
09000000 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
09300000 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.