Publications Office of the EU
Niemcy-Neuburg a. d. Donau: Usługi związane z odpadami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Neuburg a. d. Donau: Usługi związane z odpadami

  • Opublikowano
    13/01/2023
  • Termin
    09/02/2023
  • Otwarcie ofert
    09/02/2023
  • Odaítélve
    04/04/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Landkreisbetriebe Neuburg-Schrobenhausen
Miejsce realizacji
NUTS code: DE21I Neuburg-Schrobenhausen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE21I Neuburg-Schrobenhausen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
ND04
Opis

Übernahme, Verwertung / Vermarktung oder Übergabe von Elektro- und Elektronikaltgeräten sowie von Metallschrott

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/3d6f6023-e500-4e85-991d-cc5a55393376
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/02/2023 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.