Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków

  • Odaítélve
    04/07/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Miejsce realizacji
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50241000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji statków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
785,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
785,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
EM22-722
Opis

Actualización completa del sistema de gestión de potencia y maniobra del buque Clara Campoamor.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
785,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
785,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: KONGSBERG MARITIME SPAIN S.L.
Adres pocztowy: Partida Atalayes, 20
Miejscowość: Villajoyosa
Kod pocztowy: 03570
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.