Publications Office of the EU
Niemcy-Niederschönenfeld: Usługi świadczone przez laboratoria medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Niederschönenfeld: Usługi świadczone przez laboratoria medyczne

  • Opublikowano
    05/08/2020
  • Termin
    15/09/2020
  • Otwarcie ofert
    15/09/2020
  • Odaítélve
    02/11/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Zentrale Vergabestelle des bayerischen Justizvollzugs im Auftrag der Justizvollzugsanstalt Straubing
Miejsce realizacji
NUTS code: DE2 Bayern
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE2 Bayern
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85145000 Usługi świadczone przez laboratoria medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Erbringung von Laborleistungen (einschl. Nebenleistungen) der Humanmedizin für bayerische Justizvollzugseinrichtungen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/32DFCBA9-A556-4372-9F91-FF8986247E60
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
15/09/2020 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Labor Dr. Staber & Kollegen GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: München
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.