Publications Office of the EU
Łotwa-Ryga: Mundury wojskowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Łotwa-Ryga: Mundury wojskowe

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    14/09/2022
  • Odaítélve
    24/01/2023
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Miejsce realizacji
NUTS code: LV00 Latvija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LV00 Latvija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35811300 Mundury wojskowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,776,239.67 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
VALIC 2022/128/EN-P-KPS
Opis

Formas pusmēteļu (vīriešu un sieviešu) iegāde

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Krajowy numer ewidencyjny: 40900035122
Adres pocztowy: Biksēres iela 6
Miejscowość: Rīga
Kod NUTS: LV00
Kod pocztowy: LV-1073
Kraj: LVA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ilze Skrinda
Główny adres: http://www.valic.gov.lv
Drogą elektroniczną:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/74322
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.