Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania

  • Opublikowano
    04/01/2019
  • Termin
    06/02/2019
  • Otwarcie ofert
    08/02/2019
  • Odaítélve
    13/01/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Главна дирекция „Гранична полиция“
Miejsce realizacji
NUTS code: BG411 София (столица)
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG411 София (столица)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30000000 Maszyny biurowe i liczące, sprzęt i materiały, z wyjątkiem mebli i pakietów oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
312,928.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
302,220.00 BGN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Обществената поръчка е за доставка на комутатори с гаранционен срок минимум 36 месеца от датата на подписване на общия приемно-предавателен протокол, отразяващ изпълнението на поръчката, който включва получаване на всички ъпгрейди (upgrades), ъпдейти (updates) и частични нови версии (patches), и практическо представяне на начина на въвеждане в експлоатация на комутаторите, предмет на доставка на служители на възложителя.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Главна дирекция „Гранична полиция“ (ГДГП) — МВР
Krajowy numer ewidencyjny: 129010125
Adres pocztowy: бул. Княгиня Мария Луиза № 46
Miejscowość: София
Kod NUTS: BG411
Kod pocztowy: 1202
Kraj: BGR
Osoba wyznaczona do kontaktów: служител в деловодство
Główny adres: https://mvr.bg/gdgp
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
08/02/2019 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
312,928.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
302,220.00 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: „Смартком — България“ АД
Adres pocztowy: район „Лозенец“, ул. „Лозенец“ № 20, ет. 6
Miejscowość: София
Kod pocztowy: 1421
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.